Obiecujący początek

W I ligowej kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Józefovii Józefów.

Skład: Kamil Mażulis, Kuba Szymczykiewicz, Jasiek Mucha, Olaf Rosłonek, Szymon Prewo, Antek Kujawski, Maciek Babik, Michał Sobota, Kacper Szymczykiewicz, Wojtek Szczepański.

Mecz wygrała drużyna gospodarzy 5:3. Chłopcy pokazali, że długie miesiące zimowe zostały przepracowane bardzo solidnie, czego dowodem były szybko strzelone 3 bramki przez naszych piłkarzy. Autorami pierwszych dwóch goli byli Szymon Prewo oraz Kacper Szymczykiewicz, którym asystował znakomicie Maciek Babik. Trzecią bramkę zdobył dotychczasowy asystent i najlepszy strzelec zespołu z jesieni czyli Maciek Babik. Tym razem asystę zaliczył Kamil Mażulis, który fenomenalnie zagrał piłkę do Maćka. Chłopcy zwłaszcza w pierwszej połowie meczu cieszyli się piłką i w pełni kontrolowali przebieg spotkania. Ostatecznie Mecz wygrała Józefovia, ale my dalej będziemy pracować i podnosić swoje umiejętności, a przede wszystkim dobrze się przy tym bawić!

Rodzicom dziękuję za bardzo kulturalne kibicowanie oraz za fotorelację! Zdjęcia można znaleźć poniżej oraz w zakładce Galeria.

Następny mecz już w najbliższą niedziele o godzinie 11:00 na boisku w Oborach na który serdecznie zapraszam!

Powiązana galeria: