Pierwszy ligowy punkt!

W wyjazdowym meczu przeciwko Koronie II Warszawa zremisowaliśmy 4:4 i tym samym zdobyliśmy pierwsze punkty w sezonie 2016/2017

Chłopcy pokazali charakter i walkę do ostatniego gwizdka. Drużyna z Warszawy postawiła trudne warunki i już w pierwszych minutach wyszła na dwubramkowe prowadzenie. To jednak nie podłamało dzielnie walczących i rozkręcających się z każdą minutą zawodników KS Konstancin. Przed ostatnią częścią meczu na tablicy wyników widniał wynik 4:2 dla gospodarzy i wtedy chłopcy postawili wszystko na jedną kartę. Dwie fantastyczne akcje zakończone bramkami przyniosły wyrównanie i ogromną radość zarówno na boisku jak i na trybunach.

Wyróżnić należy wszystkich zawodników! Dzisiaj pokazali, że drzemie w nich ogromny potencjał i jeszcze większe serce do piłki nożnej!

Korona II Warszawa 2007 4:4 KS Konstancin 2007b