Wspaniały początek rundy rewanżowej! + Wideo

KS Konstancin 8:2 UKS Lesznowola II

Skład: Kamil Mażulis, Kuba Szymczykiewicz, Wojtek Szczepański, Kacper Szymczykiewicz, Olaf Rosłonek, Szymon Prewo, Antek Kujawski, Julek Jasienicki, Maciek Babik.

Bramki: 3x Maciek Babik, 2x Olaf Rosłonek, 2x Antek Kujawski, Szymon Prewo.

Pierwsza kwarta spotkania była niezwykle zacięta i wyrównana. Zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej części spotkania chłopcy pokazali ogromne zaangażowanie i wole walki. Druga część spotkania zakończyła się wynikiem 3:1.

Tak naprawdę od tego momentu kontrolowaliśmy przebieg spotkania i powiększaliśmy przewagę bramkową. Kilka akcji pokazało, że chłopcy robią postępy i rozwijają się we właściwym kierunku.

Czwarta kwarta to już istna dominacja naszej drużyny. Graliśmy bardzo uważnie w obronie i niesamowicie skutecznie w ataku. Zdobyliśmy również pierwszego gola w tym sezonie z rzutu karnego. Do piłki podszedł Antek Kujawski i pewnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi rywali.

W piłce dziecięcej wynik jest sprawą drugorzędna, jednak jeżeli chłopcy robią wyraźne postępy należy ich za to chwalić i motywować do dalszej pracy. Radość po wygranym meczu - bezcenna!

Po raz kolejny genialną atmosferę stworzyli rodzice, którzy wspaniale dopingowali chłopców i zagrzewali do walki!